sjm30

sjm30
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 21% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 13 Feb 2012
77 71% Zombieland (2009) - Rated 13 Feb 2012
25 1% Halloween (2007) - Rated 13 Feb 2012
75 61% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 13 Feb 2012
80 82% The Omen (2006) - Rated 13 Feb 2012
73 52% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 13 Feb 2012
70 39% The Cable Guy (1996) - Rated 13 Feb 2012
90 97% Halloween (1978) - Rated 13 Feb 2012
85 92% Jaws (1975) - Rated 13 Feb 2012
70 39% Shutter Island (2010) - Rated 13 Feb 2012