![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sjscofield | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | I Am Legend (2007) - Oct 01, 2011 |
| 61 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Oct 01, 2011 |
| 61 | Rio (2011) - Apr 18, 2011 |
| 75 | Limitless (2011) - Apr 18, 2011 |
| 62 | Salt (2010) - Sep 05, 2010 |
| 82 | Inception (2010) - Sep 05, 2010 |
| 41 | Killers (2010) - Sep 05, 2010 |
| 78 | Manderlay (2005) - Sep 05, 2010 |
| 42 | Predators (2010) - Sep 05, 2010 |
| 76 | Two Lovers (2009) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |