Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sjw
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 The Fall (2008) - Aug 08, 2011
85 Mary and Max (2009) - Aug 08, 2011
76 Capturing the Friedmans (2003) - Feb 10, 2009
92 Taken (2009) - Feb 10, 2009
96 Let the Right One In (2008) - Feb 10, 2009
85 Slumdog Millionaire (2008) - Feb 10, 2009
84 Frost/Nixon (2008) - Feb 10, 2009
90 The Visitor (2008) - Feb 10, 2009
83 Gran Torino (2008) - Feb 10, 2009
77 Pineapple Express (2008) - Feb 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sjw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?