![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
skadj | |
![]() |
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: May 27, 2006
Location: New Zealand
|

| 50 | Sunshine (2007) - Aug 27, 2011 |
| 69 | The Big Lebowski (1998) - Aug 27, 2011 |
| 63 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 27, 2011 |
| 78 | Das Boot (1981) - Aug 27, 2011 |
| 83 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 27, 2011 |
| 87 | Memento (2001) - Aug 27, 2011 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Aug 27, 2011 |
| 30 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 27, 2011 |
| 29 | Doom (2005) - Aug 27, 2011 |
| 74 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |