Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
skamac
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
80 Blue Valentine (2010) - May 24, 2012
79 The Avengers (2012) - May 16, 2012
80 The Artist (2011) - Apr 30, 2012
81 The Descendants (2011) - Mar 31, 2012
79 The Kid With a Bike (2011) - Mar 17, 2012
79 Hugo (2011) - Mar 10, 2012
85 The Return (2003) - Mar 09, 2012
80 The Dreamers (2003) - Mar 09, 2012
72 25th Hour (2002) - Mar 05, 2012
79 Take Shelter (2011) - Mar 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with skamac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?