![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
skeXis | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2011
Location: Australia
|

| 90 | Equilibrium (2002) - Sep 15, 2011 |
| 90 | Live Free or Die Hard (2007) - Sep 15, 2011 |
| 60 | The Incredibles (2004) - Sep 15, 2011 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 15, 2011 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Sep 15, 2011 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Sep 15, 2011 |
| 30 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Sep 15, 2011 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 15, 2011 |
| 80 | Scarface (1983) - Sep 15, 2011 |
| 60 | Monsters vs. Aliens (2009) - Sep 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |