![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
skeener | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 35 | Anaconda (1997) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Children of Men (2006) - Sep 05, 2008 |
| 83 | Dead Poets Society (1989) - Sep 05, 2008 |
| 70 | Collateral (2004) - Sep 05, 2008 |
| 78 | The Squid and the Whale (2005) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Sep 05, 2008 |
| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 05, 2008 |
| 70 | Scarface (1983) - Sep 05, 2008 |
| 58 | Child's Play 2 (1990) - Sep 05, 2008 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |