![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
skeevy | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2008
Location: USA
|

| 94 | The Green Mile (1999) - Feb 18, 2008 |
| 35 | 12 Monkeys (1995) - Feb 18, 2008 |
| 2 | Meet the Parents (2000) - Feb 18, 2008 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Feb 18, 2008 |
| 99 | 300 (2007) - Feb 18, 2008 |
| 89 | Shrek 2 (2004) - Feb 18, 2008 |
| 76 | Independence Day (1996) - Feb 18, 2008 |
| 81 | Gosford Park (2001) - Feb 18, 2008 |
| 86 | Identity (2003) - Feb 18, 2008 |
| 70 | The Sixth Sense (1999) - Feb 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |