Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
skinnyminnie
Film Freak - 795 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
41 New in Town (2009) - Aug 12, 2009
60 Two Lovers (2009) - Aug 12, 2009
82 Amélie (2001) - Aug 12, 2009
68 The Hot Chick (2002) - Aug 12, 2009
50 The Mighty Ducks (1992) - Aug 03, 2009
65 Pay It Forward (2000) - Aug 03, 2009
85 Fallen (1998) - Aug 03, 2009
65 Shark Tale (2004) - Aug 03, 2009
50 Spider-Man (2002) - Aug 03, 2009
28 It's Pat (1994) - Aug 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with skinnyminnie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?