Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
skittles
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2010
Location: Portugal
Recent Rankings
90 Snatch (2000) - Jun 08, 2010
86 Shutter Island (2010) - Jun 08, 2010
88 Donnie Darko (2001) - Jun 08, 2010
95 Slumdog Millionaire (2008) - Jun 08, 2010
90 District 9 (2009) - Jun 08, 2010
93 Children of Men (2006) - Jun 08, 2010
76 The Lion King (1994) - Jun 08, 2010
79 A Hard Day's Night (1964) - Jun 08, 2010
88 Batman Begins (2005) - Jun 08, 2010
92 City of God (2003) - Jun 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with skittles. Why not go rank more films, then come back and check it out again?