Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
skzombie
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
93 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
81 Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007
78 Old School (2003) - Aug 13, 2007
90 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007
92 28 Days Later (2002) - Aug 13, 2007
87 Running Scared (2006) - Aug 13, 2007
85 The Girl Next Door (2004) - Aug 13, 2007
82 Lucky Number Slevin (2006) - Aug 13, 2007
95 Cars (2006) - Aug 13, 2007
75 Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with skzombie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?