![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slain | |
![]() |
Cinema Addict - 1138 Films Ranked
Member Since: May 14, 2012
Location: Elliot Lake, Ontario, Canada
|

| 65 T2 | The Grey (2012) - Jul 26, 2012 |
| 75 T5 | The Score (2001) - Jul 26, 2012 |
| 82 T7 | Eating Raoul (1982) - Jul 26, 2012 |
| 89 T9 | I Was Born, But... (1932) - Jul 26, 2012 |
| 78 T6 | Detective Story (1951) - Jul 26, 2012 |
| 88 T9 | Planet of the Apes (1968) - Jul 26, 2012 |
| 86 T8 | The Big Lebowski (1998) - Jul 26, 2012 |
| 88 T9 | Sunday Bloody Sunday (1971) - Jul 26, 2012 |
| 92 T10 | The Squid and the Whale (2005) - Jul 26, 2012 |
| 85 T8 | Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) - Jul 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,054,000 Movie Rankings and Counting... |