![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slaya44 | |
![]() |
Film Freak - 782 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | Alive (1993) - Aug 18, 2009 |
| 55 | They Live (1988) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Top Secret! (1984) - Jul 05, 2009 |
| 25 | House of the Dead (2003) - Jul 05, 2009 |
| 50 | Dracula 2000 (2000) - Jul 05, 2009 |
| 50 | The Black Dahlia (2006) - Jul 05, 2009 |
| 50 | Michael Clayton (2007) - Jul 05, 2009 |
| 75 | Escape from New York (1981) - Jul 05, 2009 |
| 70 | Mission: Impossible (1996) - Jul 05, 2009 |
| 70 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Jul 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |