slbless

slbless
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% Toy Story (1995) - Rated 03 Sep 2012
85 35% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 03 Sep 2012
90 66% Elf (2003) - Rated 03 Sep 2012
90 66% Monsters, Inc. (2001) - Rated 03 Sep 2012
90 66% The Karate Kid (1984) - Rated 03 Sep 2012
80 23% Super Size Me (2004) - Rated 03 Sep 2012
90 66% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 03 Sep 2012
100 98% The Sound of Music (1965) - Rated 03 Sep 2012
85 35% The Santa Clause (1994) - Rated 03 Sep 2012
85 35% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Sep 2012