![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slelann | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2010
Location: rennes, France
|

| 40 | Urban Legend (1998) - Jul 02, 2010 |
| 5 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Jul 02, 2010 |
| 70 | Juno (2007) - Jul 02, 2010 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Jul 02, 2010 |
| 65 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 02, 2010 |
| 50 | The Princess and the Frog (2009) - Jul 02, 2010 |
| 55 | American History X (1998) - Jul 02, 2010 |
| 55 | The Net (1995) - Jul 02, 2010 |
| 60 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 02, 2010 |
| 75 | Alien (1979) - Jul 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |