Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
slice
Movie Buff - 306 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2008
Location: Columbus, OH, USA
Recent Rankings
65 Brazil (1985) - Apr 26, 2008
70 Metropolis (1927) - Apr 26, 2008
70 Being John Malkovich (1999) - Apr 12, 2008
85 Suicide Kings (1997) - Apr 12, 2008
97 There Will Be Blood (2007) - Apr 12, 2008
91 Tommy Boy (1995) - Apr 06, 2008
70 The Longest Yard (2005) - Apr 06, 2008
87 300 (2007) - Apr 06, 2008
89 Best in Show (2000) - Apr 06, 2008
88 Outbreak (1995) - Apr 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with slice. Why not go rank more films, then come back and check it out again?