![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slider | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2009
Location: Australia
|

| 85 | A Very Long Engagement (2004) - Apr 19, 2009 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 17, 2009 |
| 95 | City of God (2003) - Apr 17, 2009 |
| 88 | The Notebook (2004) - Apr 16, 2009 |
| 90 | Out of Africa (1985) - Apr 11, 2009 |
| 90 | The French Connection (1971) - Apr 11, 2009 |
| 70 | License to Drive (1988) - Apr 11, 2009 |
| 85 | Lemon Popsicle (1978) - Apr 11, 2009 |
| 75 | Class (1983) - Apr 11, 2009 |
| 93 | The Wrestler (2008) - Apr 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |