![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slimbond | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2011
Location: USA
|

| 95 | Eyes Wide Shut (1999) - Jul 06, 2011 |
| 100 | A Hard Day's Night (1964) - Jul 06, 2011 |
| 98 | Young Frankenstein (1974) - Jul 06, 2011 |
| 95 | The Wicker Man (1973) - Jul 06, 2011 |
| 95 | The Vanishing (1988) - Jul 06, 2011 |
| 83 | Twilight Zone: The Movie (1983) - Jul 06, 2011 |
| 100 | The Thing (1982) - Jul 06, 2011 |
| 92 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Jul 06, 2011 |
| 93 | Poltergeist (1982) - Jul 06, 2011 |
| 85 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jul 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |