![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slipd | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: USA
|

| 60 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Feb 28, 2010 |
| 70 | Cars (2006) - Feb 28, 2010 |
| 70 | Forrest Gump (1994) - Feb 28, 2010 |
| 70 | Gladiator (2000) - Feb 28, 2010 |
| 70 | Over the Hedge (2006) - Feb 28, 2010 |
| 70 | Pieces of April (2003) - Feb 28, 2010 |
| 55 | Groundhog Day (1993) - Feb 28, 2010 |
| 60 | The Notebook (2004) - Feb 28, 2010 |
| 65 | Up (2009) - Feb 28, 2010 |
| 60 | The Protector (2005) - Feb 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |