Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
slipknotguy
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2012
Bio: obscure surreal
Recent Rankings
80 Sin City (2005) - Feb 18, 2012
90 I Saw the Devil (2010) - Feb 11, 2012
79 Samaritan Girl (2004) - Feb 11, 2012
89 3-Iron (2004) - Feb 11, 2012
87 Clerks (1994) - Feb 11, 2012
97 Dogtooth (2010) - Feb 11, 2012
100 Breathless (2009) - Feb 11, 2012
90 The Skin I Live In (2011) - Feb 11, 2012
85 The Loved Ones (2009) - Feb 11, 2012
88 Cast Away (2000) - Feb 11, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with slipknotguy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?