Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
slomist
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: Slovenia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Jackie Brown (1997) - Dec 16, 2011
76 Red State (2011) - Sep 13, 2011
65 Hesher (2010) - Sep 11, 2011
69 Sideways (2004) - Sep 11, 2011
85 Senna (2010) - Aug 28, 2011
60 Symbol (2009) - Aug 28, 2011
90 Oldboy (2003) - Aug 28, 2011
72 Dead End (2003) - Aug 28, 2011
70 Black Cat, White Cat (1998) - Aug 28, 2011
67 Insidious (2010) - Aug 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with slomist. Why not go rank more films, then come back and check it out again?