Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
slomodove
Movie Buff - 263 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Terms of Endearment (1983) - Feb 23, 2011
80 Sounder (1972) - Feb 23, 2011
80 Sergeant York (1941) - Feb 23, 2011
75 Lilies of the Field (1963) - Feb 23, 2011
80 Kramer vs. Kramer (1979) - Feb 23, 2011
80 The Exorcist (1973) - Feb 23, 2011
75 Chariots of Fire (1981) - Feb 23, 2011
80 An American in Paris (1951) - Feb 23, 2011
85 Network (1976) - Feb 23, 2011
80 Marty (1955) - Feb 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with slomodove. Why not go rank more films, then come back and check it out again?