![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
slw126 | |
![]() |
Film Freak - 738 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2008
Location: USA
|

| 100 | Only Angels Have Wings (1939) - Jul 12, 2008 |
| 90 | Phenomenon (1996) - Feb 21, 2008 |
| 90 | Miracle on 34th Street (1947) - Feb 21, 2008 |
| 70 | Michael Clayton (2007) - Feb 20, 2008 |
| 90 | The Lives of Others (2006) - Feb 20, 2008 |
| 100 | Winchester '73 (1950) - Feb 20, 2008 |
| 85 | Arsenic and Old Lace (1944) - Feb 20, 2008 |
| 40 | Paint Your Wagon (1969) - Feb 20, 2008 |
| 70 | Hang 'Em High (1968) - Feb 20, 2008 |
| 90 | Where Eagles Dare (1968) - Feb 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |