slwallace

slwallace
Film Freak - 558 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 69% Winnie the Pooh and the Honey Tree (1966) - Rated 14 Feb 2012
0% Angels in America (2003) - Rated 14 Feb 2012
85 81% Rain Man (1988) - Rated 13 Feb 2012
78 44% Ghost (1990) - Rated 13 Feb 2012
62 15% Red Planet (2000) - Rated 13 Feb 2012
81 65% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 13 Feb 2012
81 65% Collateral (2004) - Rated 13 Feb 2012
90 94% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 13 Feb 2012
78 44% Pretty in Pink (1986) - Rated 13 Feb 2012
68 23% Hidalgo (2004) - Rated 13 Feb 2012