![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sm0k1nggnu | |
![]() |
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2010
Location: Germany
|

| 85 | The Running Man (1987) - Jan 17, 2010 |
| 40 | Team America: World Police (2004) - Jan 17, 2010 |
| 95 | The Lion King (1994) - Jan 17, 2010 |
| 60 | Bad Boys II (2003) - Jan 17, 2010 |
| 90 | The Matrix Reloaded (2003) - Jan 17, 2010 |
| 30 | The Legend of Zorro (2005) - Jan 17, 2010 |
| 80 | Secret Window (2004) - Jan 17, 2010 |
| 75 | The Bodyguard (1992) - Jan 17, 2010 |
| 80 | Braveheart (1995) - Jan 17, 2010 |
| 65 | A Bug's Life (1998) - Jan 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |