sm128

sm128
Movie Buff - 355 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2015
Location: Merthyr Tydfil, Mid Glamorgan, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: No thanks

more Recent Ratings

72 59% The Breakfast Club (1985) - Rated 08 Jan 2015
77 74% La Jetée (1962) - Rated 08 Jan 2015
47 18% Synecdoche, New York (2008) - Rated 08 Jan 2015
82 84% Paths of Glory (1957) - Rated 08 Jan 2015
66 43% Lebanon (2010) - Rated 08 Jan 2015
67 45% Wings of Desire (1987) - Rated 08 Jan 2015
46 17% National Treasure (2004) - Rated 08 Jan 2015
64 39% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 08 Jan 2015
75 69% Control (2007) - Rated 08 Jan 2015
72 59% Greenberg (2010) - Rated 08 Jan 2015