smallfried

smallfried
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2010
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% Fiddler on the Roof (1971) - Rated 24 Sep 2010
75 27% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 24 Sep 2010
80 51% Dark City (1998) - Rated 24 Sep 2010
75 27% Funny Games (1997) - Rated 24 Sep 2010
80 51% No Country for Old Men (2007) - Rated 24 Sep 2010
90 90% WALL·E (2008) - Rated 24 Sep 2010
75 27% Fantastic Four (2005) - Rated 24 Sep 2010
95 98% Iron Man (2008) - Rated 24 Sep 2010
85 73% The Fifth Element (1997) - Rated 24 Sep 2010
75 27% V for Vendetta (2006) - Rated 24 Sep 2010