![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smartypants | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: Canada
|

| 95 | Band of Brothers (2001) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Aug 24, 2010 |
| 90 | Eurotrip (2004) - Aug 24, 2010 |
| 85 | Mean Girls (2004) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Hitch (2005) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 24, 2010 |
| 85 | Ringu (1998) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Pretty Woman (1990) - Aug 24, 2010 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 24, 2010 |
| 90 | Die Hard (1988) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |