Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
smch
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
85 The Matrix (1999) - Nov 23, 2010
75 The Ring (2002) - Nov 23, 2010
80 Ice Age (2002) - Nov 23, 2010
80 Ocean's Eleven (2001) - Nov 23, 2010
75 Let the Right One In (2008) - Nov 23, 2010
75 Finding Neverland (2004) - Nov 23, 2010
60 Pearl Harbor (2001) - Nov 23, 2010
65 300 (2007) - Nov 23, 2010
80 The Matrix Revolutions (2003) - Nov 23, 2010
75 Duplex (2003) - Nov 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with smch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?