smelch37

smelch37
Movie Buff - 325 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 93% Rashomon (1950) - Rated 15 Jul 2016
90 86% Rubber (2010) - Rated 15 Jul 2016
84 69% Matilda (1996) - Rated 15 Jul 2016
78 50% The Terminator (1984) - Rated 15 Jul 2016
64 22% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 15 Jul 2016
70 30% Pocahontas (1995) - Rated 15 Jul 2016
66 26% Field of Dreams (1989) - Rated 15 Jul 2016
42 9% The Punisher (2004) - Rated 15 Jul 2016
36 7% Joe Dirt (2001) - Rated 15 Jul 2016
83 66% A Single Man (2009) - Rated 15 Jul 2016