Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Industrialization movie...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
smellslike
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2007
Location: USA
Recent Rankings
70 T7 Ghostbusters II (1989) - Feb 13, 2007
80 T9 Back to the Future Part II (1989) - Feb 13, 2007
65 T6 Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Feb 13, 2007
90 T10 True Lies (1994) - Feb 13, 2007
70 T7 A History of Violence (2005) - Feb 13, 2007
30 T1 Fantastic Four (2005) - Feb 13, 2007
75 T8 Unbreakable (2000) - Feb 13, 2007
65 T6 Snatch (2000) - Feb 13, 2007
70 T7 Say Anything... (1989) - Feb 13, 2007
65 T6 The People vs. Larry Flynt (1996) - Feb 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with smellslike. Why not go rank more films, then come back and check it out again?