![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smhdlk | |
![]() |
Movie Buff - 454 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2011
Location: Turkey
|

| 75 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - May 29, 2012 |
| 81 | Moneyball (2011) - May 26, 2012 |
| 82 | About Schmidt (2002) - May 23, 2012 |
| 89 | Cool Hand Luke (1967) - May 21, 2012 |
| 83 | Intouchables (2011) - May 21, 2012 |
| 75 | The Help (2011) - May 18, 2012 |
| 76 | The Avengers (2012) - May 18, 2012 |
| 82 | Match Point (2005) - May 11, 2012 |
| 88 | A Taste of Cherry (1997) - May 06, 2012 |
| 71 | Magnifica Presenza (2012) - May 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |