![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smilingjew | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Chicago, IL, USA
|

| 85 | The Mask (1994) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Aristocrats (2005) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Sleepy Hollow (1999) - Aug 18, 2009 |
| 98 | 28 Days Later (2002) - Aug 18, 2009 |
| 75 | A Bug's Life (1998) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |