![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smithaka58 | |
![]() |
Movie Buff - 331 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2007
Location: bell, on, Canada
|
|
Bio: cult classic movies
| |

| 68 | Kramer vs. Kramer (1979) - Mar 02, 2008 |
| 78 | Tomorrow Never Dies (1997) - Mar 02, 2008 |
| 45 | The X Files: Fight the Future (1998) - Mar 02, 2008 |
| 79 | Cape Fear (1991) - Mar 02, 2008 |
| 65 | The NeverEnding Story (1984) - Mar 02, 2008 |
| 65 | True Lies (1994) - Mar 02, 2008 |
| 79 | Die Hard 2 (1990) - Mar 02, 2008 |
| 60 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Mar 02, 2008 |
| 72 | American Graffiti (1973) - Mar 02, 2008 |
| 70 | The Amityville Horror (2005) - Mar 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |