![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smithez | |
![]() |
Film Freak - 851 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | It Could Happen to You (1994) - Jul 23, 2011 |
| 60 | Scream (1996) - Jul 23, 2011 |
| 80 | Blood Diamond (2006) - Jul 23, 2011 |
| 70 | Shutter Island (2010) - Jul 23, 2011 |
| 60 | Edge of Darkness (2010) - Jul 23, 2011 |
| 50 | The Holiday (2006) - Jul 23, 2011 |
| 80 | Zombieland (2009) - Jul 23, 2011 |
| 60 | The Rundown (2003) - Jul 23, 2011 |
| 80 | Fantasia (1940) - Jul 23, 2011 |
| 50 | Highlander (1986) - Jul 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |