Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
smithz2
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2008
Location: USA
Recent Rankings
88 Casino Royale (2006) - Feb 07, 2008
88 Garden State (2004) - Feb 07, 2008
90 Brick (2005) - Feb 07, 2008
88 Independence Day (1996) - Feb 07, 2008
87 Transformers (2007) - Feb 07, 2008
89 Groundhog Day (1993) - Feb 07, 2008
88 One Hour Photo (2002) - Feb 07, 2008
88 Beverly Hills Cop (1984) - Feb 07, 2008
85 Half Baked (1998) - Feb 07, 2008
88 Three Kings (1999) - Feb 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with smithz2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?