![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smitty | |
![]() |
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2006
Location: USA
|

| 90 | Training Day (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | I Am Sam (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Forces of Nature (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Nacho Libre (2006) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Downfall (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The River Wild (1994) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Calendar Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Vanilla Sky (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |