![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smokedchub | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | The King of Comedy (1983) - Oct 20, 2008 |
| 90 | Crumb (1994) - Oct 20, 2008 |
| 96 | Goodfellas (1990) - Oct 20, 2008 |
| 68 | Delicatessen (1991) - Oct 20, 2008 |
| 20 | Pootie Tang (2001) - Oct 20, 2008 |
| 79 | Malcolm X (1992) - Oct 20, 2008 |
| 65 | Rocky IV (1985) - Oct 20, 2008 |
| 65 | Uncle Buck (1989) - Oct 20, 2008 |
| 68 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Oct 20, 2008 |
| 93 | The Departed (2006) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |