Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
smokie
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007
80 16 Blocks (2006) - Aug 13, 2007
75 The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007
75 Old School (2003) - Aug 13, 2007
65 Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007
90 The Family Man (2000) - Aug 13, 2007
88 Identity (2003) - Aug 13, 2007
100 The Devil's Rejects (2005) - Aug 13, 2007
50 Mission: Impossible 2 (2000) - Aug 13, 2007
83 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with smokie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?