Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
smpos
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 Taxi Driver (1976) - Jun 07, 2010
50 Open Water (2003) - Jun 07, 2010
60 Dawn of the Dead (2004) - Jun 07, 2010
20 Hamlet 2 (2008) - Jun 07, 2010
85 Grosse Pointe Blank (1997) - Jun 07, 2010
96 Being John Malkovich (1999) - Jun 07, 2010
75 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 07, 2010
70 Avatar (2009) - Jun 07, 2010
65 Edward Scissorhands (1990) - Jun 07, 2010
60 Eyes Wide Shut (1999) - Jun 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with smpos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?