![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
smr5354 | |
![]() |
Cinema Addict - 1094 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Doubt (2008) - Oct 24, 2010 |
| 80 | Sabrina (1954) - Oct 24, 2010 |
| 80 | Ju-on: The Grudge (2003) - Oct 24, 2010 |
| 65 | A Good Year (2006) - Oct 24, 2010 |
| 70 | Nine Months (1995) - Oct 24, 2010 |
| 75 | The Jane Austen Book Club (2007) - Oct 24, 2010 |
| 75 | Glory Road (2006) - Oct 24, 2010 |
| 70 | Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood (2002) - Oct 24, 2010 |
| 85 | The Phantom of the Opera (2004) - Oct 24, 2010 |
| 75 | Stepmom (1998) - Oct 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |