smysmys

smysmys
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Moon (2009) - Rated 01 Jul 2014
88 52% Spirited Away (2001) - Rated 13 Jun 2014
85 39% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 13 Jun 2014
85 39% Kosmos (2010) - Rated 12 Jun 2014
99 98% To the Forest of Firefly Lights (2011) - Rated 27 May 2014
89 60% The Lunchbox (2014) - Rated 16 May 2014
93 85% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 13 Apr 2014
82 29% Mon oncle (1958) - Rated 01 Apr 2014
86 45% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 19 Mar 2014
95 91% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 10 Mar 2014