Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
snackitems
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Slumdog Millionaire (2008) - Dec 30, 2008
50 Anaconda (1997) - Dec 30, 2008
30 Undercover Brother (2002) - Dec 30, 2008
80 The Green Mile (1999) - Dec 30, 2008
70 Beerfest (2006) - Dec 30, 2008
75 The Patriot (2000) - Dec 30, 2008
75 Police Academy (1984) - Dec 30, 2008
80 Little Miss Sunshine (2006) - Dec 30, 2008
75 Traffic (2000) - Dec 30, 2008
70 The Mighty Ducks (1992) - Dec 30, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with snackitems. Why not go rank more films, then come back and check it out again?