![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
snarton | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Julie & Julia (2009) - Feb 10, 2010 |
| 15 | Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (2009) - Feb 10, 2010 |
| 82 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Feb 10, 2010 |
| 96 | The Road (2009) - Feb 10, 2010 |
| 93 | Inglourious Basterds (2009) - Feb 10, 2010 |
| 88 | Avatar (2009) - Feb 10, 2010 |
| 93 | Down with Love (2003) - Feb 10, 2010 |
| 96 | L.A. Story (1991) - Jun 29, 2009 |
| 97 | Fargo (1996) - Jun 29, 2009 |
| 98 | Lost in Translation (2003) - Jun 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |