Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
snettis
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: Stockholm, Kungsholmen, Sweden
Recent Rankings
100 Water for Elephants (2011) - May 04, 2011
65 Salt (2010) - Apr 13, 2011
77 Sanctum (2010) - Feb 17, 2011
40 Scream 2 (1997) - Feb 06, 2011
95 Les Misérables (1998) - Feb 06, 2011
10 Burlesque (2010) - Feb 06, 2011
15 Coyote Ugly (2000) - Feb 06, 2011
89 Inhale (2010) - Jan 23, 2011
20 Alien (1979) - Jan 14, 2011
49 Shark Tale (2004) - Jan 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with snettis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?