snizz

snizz
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 29 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Amélie (2001) - Rated 29 May 2007
80 46% Airplane! (1980) - Rated 29 May 2007
65 19% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 29 May 2007
85 68% Bad Santa (2003) - Rated 29 May 2007
82 56% The Good Girl (2002) - Rated 29 May 2007
90 86% Walk the Line (2005) - Rated 29 May 2007
81 53% The Cable Guy (1996) - Rated 29 May 2007
75 30% Hackers (1995) - Rated 29 May 2007
46 3% The Whole Ten Yards (2004) - Rated 29 May 2007
90 86% American Beauty (1999) - Rated 29 May 2007