![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
snop | |
![]() |
Movie Buff - 481 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Fifth Element (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Fantasia 2000 (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Wag the Dog (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Wings of Desire (1987) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ed Wood (1994) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spy Kids (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |