![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
snowbug8 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2008
Location: USA
|

| 55 | The Lake House (2006) - Jul 06, 2008 |
| 55 | Legally Blonde (2001) - Jul 06, 2008 |
| 40 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Jul 06, 2008 |
| 60 | The Notebook (2004) - Jul 06, 2008 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 06, 2008 |
| 80 | Rocket Science (2007) - Jul 06, 2008 |
| 85 | Juno (2007) - Jul 06, 2008 |
| 80 | Breaking the Waves (1996) - Jul 06, 2008 |
| 90 | Cold Fever (1995) - Jul 06, 2008 |
| 85 | Platoon (1986) - Jul 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |