Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
snurri
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007
70 Road Trip (2000) - Aug 13, 2007
60 Cinderella (1950) - Aug 13, 2007
95 Raising Arizona (1987) - Aug 13, 2007
85 Love Actually (2003) - Aug 13, 2007
90 Bull Durham (1988) - Aug 13, 2007
65 Lethal Weapon 3 (1992) - Aug 13, 2007
70 Flash Gordon (1980) - Aug 13, 2007
75 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
40 The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with snurri. Why not go rank more films, then come back and check it out again?