![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
snwangel314 | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | Caddyshack (1980) - Jan 02, 2007 |
| 79 | Freaky Friday (2003) - Jan 02, 2007 |
| 85 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Jan 02, 2007 |
| 94 | Fletch (1985) - Jan 02, 2007 |
| 80 | The Mask (1994) - Jan 02, 2007 |
| 88 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jan 02, 2007 |
| 90 | Training Day (2001) - Jan 02, 2007 |
| 90 | Inside Man (2006) - Jan 02, 2007 |
| 95 | Pinocchio (1940) - Jan 02, 2007 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Jan 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |